Najważniejsze informacje o nas:

• Mamy 7 oddziałów (2 dla dzieci 3-letnich, 1 dla dzieci 4-letnich, 2 dla dzieci 5-letnich oraz 2 dla dzieci 6-letnich).
  • Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 17.00 (oprócz dni ustawowo wolnych od pracy).
  • Nasze grupy to: Muminki, Gumisie, Chochliki, Skrzaty, Krasnale, Plastusie i Smerfy.

Grupa dzieci 3-letnich - opuściliśmy już rodzinne gniazdko i rozpoczęliśmy wesołe życie najmłodszego przedszkolaka. Nabieramy  wprawy w czynnościach samoobsługowych, uczymy dzielenia się z innymi oraz rytmu dnia przedszkolnego. Czas spędzony w tej grupie to radosna zabawa. Aby miała ona jednak walory edukacyjne oraz była bezpieczna dbają nauczycielki: Pani Mirka wraz z Panią Elą, dzielnie wspierane przez pomoc nauczyciela Panią Dorotę i pracownika obsługi Panią Marzenę.

Grupa dzieci 3-letnich  - zaciekawieni otaczającym nas światem dzielnie uczęszczamy do przedszkola. Zdobywamy nowe umiejętności podczas zabaw i uczymy się rytmu przedszkola. Codziennie nasze panie nauczycielki: Pani Ewa, Pani Basia i Pani Dorota, pomoc nauczyciela Pani Ula oraz pracownik obsługi Pani Ela uczą nas także jak dbać o higienę, uczą nas kultury spożywania posiłków i samoobsługi.

Grupa dzieci 4-letnich  - każdy dzień w naszej grupie to aktywne, radosne poznawanie otaczającego nas świata. Bardzo lubimy bawić się, malować i rysować ponieważ to zawsze poprawia humor nawet w najbardziej szare i pochmurne dni. Chętnie uczymy się piosenek, wierszyków i aktywnie uczestniczymy w zajęciach. Nasze nauczycielki: Pani Monika i Pani Zosia oraz pracownik obsługi Pani Małgosia uczą nas również jak radzić sobie z trudnościami i cieszyć się każdą chwilą.

Grupa dzieci 5-letnich - w naszej grupie jest zawsze wesoło, lubimy się bawić i ciągle uczymy się czegoś nowego, dlatego z przyjemnością chodzimy do przedszkola. Dzięki nim artystycznie się rozwijamy, dużo wierszyków znamy, piosenki śpiewamy i w tańcu pląsamy. Uczą nas i opiekują się nami nauczycielki: Pani Mirka i Pani Halina oraz pracownik obsługi Pani Justyna.

Grupa dzieci 5-letnich - śmiało przekraczamy próg przedszkola. Jesteśmy wesołe i chętnie bawimy się ze sobą. W czasie spędzonym w przedszkolu  poszerzamy  wiedzę i rozwijamy swoje umiejętności pod kierunkiem nauczycielek: Pani Kasia i Pani Renata i pracownika obsługi Pani Małgosia.

Grupa dzieci 6-letnich - jesteśmy najstarszą grupą przedszkolaków. Każdego dnia bawiąc się przygotowujemy się do roli ucznia. Chcemy jak najwięcej poznać, wiedzieć i zrozumieć – mamy głowy pełne ciekawych pomysłów na zabawę. Z naszymi nauczycielkami  Panią Ewą i Panią Małgosią przy wsparciu nauczyciela współorganizującego kształcenie Panią Olą, pomocą nauczyciela Panią Sylwią jesteśmy razem kolejny rok i bardzo dobrze nam ze sobą. Staramy się dawać innym dzieciom dobry przykład. W naszej grupie nigdy się nie nudzimy.

Grupa dzieci 6-letnich - jesteśmy najstarszymi przedszkolakami. Poznajemy litery i cyfry, uczymy się czytać i liczyć. Przygotowujemy się do rozpoczęcia nauki w szkole. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania, jesteśmy bardzo kreatywni. Lubimy się razem uczyć i bawić. Podczas pobytu w przedszkolu zdobywamy wiedzę i poszerzamy nasze umiejętności pod kierunkiem naszych nauczycielek: Pani Marty, Pani Marii, nauczyciela współorganizującego kształcenie Pani Doroty oraz pracownika obsługi  Pani Anii.